مشکلات رایج در اسباب کشی

تابان بار 1435 > وبلاگ ما > مقالات > مشکلات رایج در اسباب کشی
اسباب کشی بی دردسر

مشکلات رایج در هنگام اسباب کشی منزل و دفتر

بی شک هر کاری بدون مشکلی وجود ندارد ، اگه در کاری که می خواهید انجام دهید مشکلی وجود ندارد معلوم هست با برنامه ریزی دقیق و پیش بینی مشکلات ، آن کاررا انجام داده اید. در ادامه می خواهم به مشکلات عمومی که در هنگام اسباب کشی برای همه ما پیش می آید بپردازم. با ما همراه باشید.

از جمله مشکلاتی که می توان به اشاره کرد

  • پیدا کردن باربری و اتوبار مناسب
  • بررسی و پیدا کردن مشکلات ناگهانی در هنگام اسبابکشی
  • تهیه وسایل مورد نیاز
  • آشنایی با مسیر مبدا و مقصد جابجایی
  • چیدمان در محل
  • تجربه در جابجایی وسایل سنگین

1 – پیدا کرد باربری و اتوبار مناسب

یکی از مشکلات اساسی که در هنگام اسباب کشی به وجود می آید پیدا کردن باربری مناسب برای اسباب کشی می باشد که درصورت آشنا نبود با اتوبار تابان بار مشکل این کار چندین برابر می باشد. باربری های زیادی در سطح تهران فعالیت می کند و خدمات اسباب کشی ارائه می دهد. ولی پیدا کردن شرکتی که داراه ای مجوز رسمی و داراه ای کادری مجرب می باشد کار سختی میباشد ولی برای این منظور ما پیشنهاد می کنیم مقاله خدمات باربری تابان بار را حتما مطالعه فرمایید.

2- بررسی و پیدا کردن مشکلات ناگهانی در هنگام اسباب کشی

یک اسباب کشی منظم و دقیق را باربری انجام می دهد که با برنامه ریزی دقیق و پیش بینی مشکلات ناگهانی که ممکن هست در هنگام جابجایی رخ دهد را پیش بینی و راه حلی برای حل آن در اخیتار داشته باشد.اتوبار تابان بار با کادری مجرب و منظم و پیش بینی تمامی مشکلات در هنگام جابجایی ممکن هست به وجود بیاید می داند و راه حل های مناسبی را برای حل آنها درنظر گرفته است.

3- تهیه وسایل مورد نیاز

از دیگر مشکلاتی که می توان به آنها اشاره کرد می توان به تهیه وسایل مورد نیاز بسته بندی مانند کارتن ، سلفون ، وکیوم های حباب دار و… اشاهر کرد . بی شک اگر خودتان بخواهید اسباب کشی کنید مجبورید به سوپرمارکتی های محله یا میوه فروشی ها مراجعه کنید و با هزینه و یا بدون هزینه کارتن های بی کیفیت که اصلا مناسب بسته بندی نیستند را تهیه کنید. این کارتن ها به احتمال زیاد در هنگام جابجایی ممکن هست پاره شود و وسایل داخل آن صدمه ببیند. شرکت تابان بار برای بسته بندی کارتن های مناسب را برای شما ازقبل تهیه کرده که داراه ضخامت بالای بوده است ، طراحی این کارتن طوری بوده که فرد جابجا کنند به راحتی بتواند آن را از زمین برداشته و داخل خودرو باربری بچیند.

4 – آشنایی با مسیر مبدا و مقصد اسباب کشی

این مشکل به راننده خودرو باز می گردد و اگر راننده به مناسبی در اخیتار نداشته باشید بی شک زمان زیادی صرف پیدا کردن مقصد تلف می کنید. باز شرکت تابان بار راننده های حرفه ای به خدمت گرفته است که به تمام نقاط تهران مسلط بوده و بعداز بررسی مسیر مبدا و مقصد بهترین راه را برای جابجایی انتخاب می کنند.

5- چیدمان در محل جدید

در بیشتر مواقع تیم های حمل بار وسایل را داخل خانه گذاشته و هزینه توافق شده دریافت می کنند کارشان دیگر با شما تمام شده است اما تیم حمل بار شرکت ما شما تا آخرین مرحله یاری می کنند و در چیدمان وسایل نیز به شما کمک می کنند این افراد بعداز انتقال وسایل به منزل از شما می پرسند که به چه و در کجای منزل وسایل بچینند.

6- تجربه جابجایی وسایل سنگین

یکی از مواردی که باعث میشود شما حمل اثاثیه منزل خود را به تیم باربری بسپارید نداشتن تجربه در جابجایی وسایل سنگین می باشد ، افرادی که در باربری ها فعالیت می کنند به دلیل تجربه زیاد و داراه ای قدرت بندی فوق العاده وسایل سنگینی مانند یخچال ساید بای ساید ، پیانو، ماشین لباش شویی، گاوصندوق و…. به راحتی و طبق یک روش استاندارد از هر چند طبقه به پایین آورده و داخل ماشین قرار داده و در محل جدید جابجا می کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *