باربری و اتوبار فرمانیه

تابان بار 1435 > وبلاگ ما > مقالات > باربری و اتوبار فرمانیه
باربری فرمانیه
باربری و اتوبار فرمانیه

شرکت باربری فرمانیه ارائه دهنده خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در استان تهران با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه امر اسباب کشی می باشد.

اگر شما ساکن محدوده فرمانیه هستید و می خواهید یک اسباب کشی سریع و بی دردسر را داشته باشید شرکت باربری تابان بار خودرو های خود فرمانیه ساکن کرده است تا در صورت نیاز ساکنین این منطقه خودرو و تیم حمل بار هرچه زود تر به منطقه ارسال شود و کار حمل بار را انجام دهند.

در اولین تماسی که شما با شرکت باربری فرمانیه  حاصل می فرماید شرکت ما یک تیم متخصص مشاوره در اختیار شما قرار می دهد تا شما را با مراحل کار ما آشنا کنند و یا در صورت داشتن سوال ، شما از این افراد بپرسید و پاسخ آن را دریافت کنید.

بعداز مشاوره یک زمان برای حمل بار مشخص می شود تا شرکت تابان بار در همان زمان تیم حمل بار خود که شامل 4 نفر به صورت پیشفرض می باشد را به محل ارسال می کند.

موسسه باربری تابان بار خدمات بسته بندی اثاثیه منزل شما نیز انجام می دهد . بسته بندی وسایل توسط یک تیم جدا و متخصص صورت می گیرد و این یعنی شرکت باربری ما صفرتاصد اسباب کشی را برای شما انجام می دهد و خیال شما را از این بابت راحت می کند.

بعداز امور بسته بندی نوبت به چیدمان وسایل در خودرو های مسقف و موکت بندی شده توسط تیم حمل بار صورت می گیرد تا جابجایی به مکان جدید صورت گیرد.

شرکت اتوبار ما خودرو های خود را در کوچه و پس کوچه های فرمانیه ساکن کرده و باربری به شهراستان را نیز با خودرو های مخصوص انجام می دهد تا در صورت اسباب کشی و یا ارسال بار به شهرستان نیز بتوانیم در خدمت شما باشیم و شمارا همراهی کنیم.

ساعت کاری ما

ساعت و روز سرویس دهی ما در فرمانیه به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته بود و 24 ساعته آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشیم

برای شماور و رزرو باربری در فرمانیه با شماره تلفن زیر در تماس باشید

02122281903

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *