خدمات

تابان بار 1435 > خدمات

خدمات شرکت باربری تابان بار

در این مقاله می خواهیم به معرفی خدمات اتوبار تابان بار بپردازیم و شما را با این خدمات آشنا کنیم.

شرکت باربری و اتوبار تابان بار با بیش از یک ده فعایت در امر حمل و نقل در استان تهران بی شک جز بهترین ها در این استان به حساب می اید.

این شرکت علاوه بر جابجایی وسایل منزل و دفتر کار شما خدمات بی نظیری در کنار این حمل و نقل ارائه می دهد تا از دیگر رقبا متمایز و کار مشتری خود را به نحواحس انجام دهد. در ادامه این مطلب به خدمات این شرکت می پردازیم.

خدمات باربری تابان بار

تابان بار با استفاده از کادرمجرب و با اخلاق تمامی کار های حمل و نقل عمومی شما عزیزان را انجام می دهد این شرکت با استفاده از کارگران و پرسنل آموزش دیده در حوزه چیدمان وسایل ، تخلیه بار، بسته بندی و استفاده از راننده های با اخلاق و کار بلد اسباب کشی شما را بدون دردسر انجام می دهد و شما یک اثاث کشی بی دردسر را با ما تجربه خواهید کرد.

حال به بحث اصلی خود یعنی معرفی خدمات بپردازیم

  • استفاده از بیمه نامه باربری
  • بسته بندی وسایل منزل
  • استفاده از خودرو های با کیفیت و موکت بندی شده
  • مشاوره رایگان قبل از اسباب کشی
  • قیمت توافقی (هزینه و تعرفه اسباب کشی)
  • و….

این موارد از اصلی ترین خدمات ما برای مشتریان عزیزمان می باشد کد در طول کار ارائه می شود.

استفاده از بیمه نامه باربری

همه شرکت های باربری و بیمه نامه باربری استفاده می کند تا در صورت هر گونه خصارت به وسایل با ارزش مشتری که در طول جابجایی اتفاق می افتد خیال مشتری از بیمه بود وسایل راحت باشد و ما هم برای همین از خدمات به مشتریان خود استفاده کرده ایم.

بسته بندی وسایل منزل

شرکت ما برای مرتب بودن و سایل در هنگام چیدمان وسایل در خودرو و تخلیه وسایل در محل جدید و بالا بودن سرعت کار وسایل شما را دسته بندی کرده همه آن ها را بسته بندی می نمایید . خدمات باربری ،بسته بندی ما نسب به دیگر شرکت ها تفاوت دارد اینکه ما از ویکیوم های حباب دار با ضخامت بالا استفاده می کنیم و همچنین از کارتن های با ضخامت سه سانتی متر نیز استفاده می کنیم.

استفاده از خودرو های با کیفیت

شرکت تابان بار از جمله خدمات باربری برای تمیز ماند وسایل شما و پیشگیری از هر گونه صدمه احتمالی به وسایل شما که خودرو باعث میشود از خودرو های با کیفیت بالا و پشت موکت بندی شده استفاده می کند.

مشاوه رایگان

یکی از خدمات باربری اصلی ما به مشتریان خود مشاوره رایگان می باشد. وقتی شما عزیزان با ما تماس حاصل می فرمایید تلفن شما را پرسنل مشاور ما که از همه نکات باربری آگاهی دارند جواب شما را با صبر و حوصله پاسخگویی می کند تا هیچ سوالی ذهن شما را اسباب کشیرا کار سخت و دشوار فرض نکند.

قیمت توافقی

بله شرکت ما قیمت و تعرفه خود را قبل از اسباب کشی با شما در میان می گذارد و بعداز توافق نهایی هزینه اثاث کشی را دربافت می نماید . وقتی شما با ماتماس می گیرید قیمت پیشنهادی ما با درنظر گرفتن مصافت، تعداد واحد، تعداد کارگر احتیاجی شما و چند نکته دیگر که همه آنها به شما گفته می شود و محاسبه می شود و قیمت نهایی اعلام می شود.

 

برای تماس با ما و رزرو وقت باربری و حمل اثاثیه با یکی از شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

1435 بدون پیش شماره حتی با موبایل