باربری دریاچه چیتگر

تابان بار 1435 > باربری دریاچه چیتگر

باربری  و اتوبار دریاچه چیتگر

شرکت باربری دریاچه چیتگر، ارائه دهنده خدمات اسباب کشی و اثاث کشی منازل ، دفاتر و … در محدوده دریاچه چیتگر می باشد که با بیش از یک دهه فعالیت در امراسباب کشی جزو بهترین ناوگان های حمل و نقل در این منطقه به حساب می رود.

باربری دریاچه چیتگر به مشتریان خود خدمات ویژه ای ارائه می دهد. شما مشتریان عزیز از همان مرحله اول که با این شرکت تماس می گیرید از خدمات شرکت به صورت کامل برخوردار می شوید. در مرحله اول وقتی شما با شماره تلفن مربوطه با اتوبار دریاچه چیتگر تماس حاصل  می فرمایید یک تیم مشاوره دهنده در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد که برای شما یک مشاوره در مورد اسباب کشی و چگونگی راحت تر کردن این کار به شما ارائه می شود.

افرادی که  در تیم مشاوره حضور دارند کاملا خوش اخلاق بوده و از تمام اطلاعات باربری آگاهی دارند یعنی هیچ سوال شما را بدون پاسخ نمی گذرند. این افراد همچنین در پایان مشاوره قیمت باربری شما را به شما عزیزان طبق خدماتی که می خواهید ارائه می دهد و در صورت توافق شما یک روز برای اسباب کشی مشخص می شود.

حمل بار و اثاثیه منزل در دریاچه چیتگر

حمل اثاثیه منزل در محدوده توحید به دلیل وجود این منطقه در شرق تهران کار دشوار و پردردسر می باشد. ولی نگران نباشید شرکت ما راننده های را در اخیتار گرفته است که به تمام محله های منطقه وارد بود و اسباب کشی شما را به بهترین نحو انجام می دهند و شما یک اسباب کشی بی دردسر را تجربه خواهید کرد.

نیسان بار تابان بار
نیسان بار دریاچه چیتگر

باربری توحید از وسایل نقلیه بزرگ و کوچیک برای حمل بار خود در دریاچه چیتگر استفاده می کند و ماشین مورد نیاز شما را که درهنگام مشاوره شما اعلام می کنید به محل ارسال می کند. اتوبار دریاچه چیتگر به تمام خودرو های مانند خاور ، کامیون و نیسان بار مجهز بود و این وسیله های نقلیه بسیار تمیز وشیک بود. همچنین پشت تمام خاورو کامیون های شرکت موکت بندی شده و هیج لکه ای و صدمه ای برای وسایل با ارزش شما در هنگام جابجایی اتفاق نمی افتد.

از دیگر مناطق که جزو باربری مرکز تهران می باشد می توان به باربری شهران و صادقیه اشاره کرد که باربری و اسباب کشی در این مناطق به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی ارائه می شود.

برای مشاوره رایگان و رزرو وقت باربری در دریاچه چیتگر می توانید با شماره تلفن زیر در تماس باشید

44213081