باربری کوهسار

تابان بار 1435 > وبلاگ ما > مقالات > باربری کوهسار

باربری کوهسار

شرکت باربری کوهستار ارائه دهنده خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در استان تهران با بیش از یک دهه قرن فعالیت در امر اسباب کشی .

اگر شما جزو افرادی هستید که در محدوده کوهسار ساکن می باشید و می خواهید اسباب کشی منزل کنید پیشنهاد می کنم تا ادامه این مطلب با ما باشید.

اسباب کشی منزل کار ساده ای به نظر می رسد ولی نباید با این دید به این کار نگاه کرد و به راحتی از کنارش رد شد. اگر شما می خواهید اسباب کشی منزل و یا دفتر کار خود کنید و می خواهید اینکار را خودتان انجام دهید. باید گفت هیچ وقت در کاری که تخصص ندارید کار نکنید . برای حمل بار و اثاثیه شرکت های با نام های اتوبار و باربری فعالیت می کنند که در استان تهران بیشتر از همه جا به چشم می خورد.

یکی از شرکت های باربری و حمل بار در استان تهران باربری تابان بار می باشد که با کادری مجرب و با اخلاق در خدمت شما می باشد این شرکت 24 ساعته و هفت روز هفته سرویس دهی را انجام می دهد حتی در ایام تعطیل .

 

وقتی شما با باربری کوهسار تماس حاصل می فرمایید این شرکت یک تیم متخصص در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. این افراد موظف می باشند به تمامی سوالات شما در حوزه اسباب کشی پاسخ دهند و همچنین شما را با روند کار ما آشنا کنند .

قیمت باربری در کوهسار

اتوبار کوهسار تمامی تعرفه های خود را زیر نظر اتحادیه باربری محاسبه می کند و به شما بعداز محاسبه مبدا ،مقصد و تعداد کارگر آن را حساب کرده و به شما قیمت نهایی را ارائه می دهد که در صورت توافق شما مشتریان عزیز نوبت به رزرو وقت باربری می رسد که توسط شما یک روز و زمان دقیق را به مشاوران ما می دهید و ما در همان زمان تیم متخصص حمل بار خود را به محل ارسال می کنید .

اگر می خواهید صفر تا صد اسباب کشی را به بسپارید می توانید درخواست بسته بندی اثاثیه منزل را نیز کنید و ما تیم متخصص بسته بندی خود را به همراه تجهیزات مورد نیاز به محل قبل از تیم حمل بار ارسال کنیم.

 

برای تماس با ما و رزرو وقت باربری و همچنین مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

خط ویژه ما برای رزرو وقت اسباب کشی  1435 می باشد که شبانه روزی می توانید تماس حاصل فرمایید شما عزیزان

22123990-88697767