باربری و اتوبار ستارخان

تابان بار 1435 > وبلاگ ما > مقالات > باربری و اتوبار ستارخان

باربری و اتوبار ستارخان

باربری ستارخان ارائه دهنده خدمات جابجایی اثاثیه منزل و اسباب کشی دفتر کار و همچنین حمل بار در منطقه ستارخان می باشد.

شرکت ما با تجربه 10 ساله در امر اسباب کشی ستارخان جزو با تجربه ترین شرکت های حمل بار و اثاثیه در استان تهران می باشد. اتوبار ستارخان با استفاده از کارگران با تجربه و آموزش دیده توانسته با بیش از 100 هزار اسباب کشی را با موفقیت انجام دهد.

وقتی شما با شرکت باربری ستارخان تماس حاصل می فرمایید شرکت تابان بار یک تیم مشاوره دهنده در اولین تماس شما عزیزان به شما ارائه می دهد تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهند و همچنین شما عزیزان را با روند کاری شرکت ما آگاه سازند.

اسباب کشی در ستارخان

اسباب کشی در ستارخان به دلیل ترافیک و چراغ قرمز های پشت سرهم یکم دشوار می باشد ولی اتوبار تابان بار با استفاده از راننده های که به این منطقه مسلط هستند دشواری این کار را از بین برده و شما یک  اسباب کشی بی دردسر را با تابان بار تجربه خواهید کرد. همچنین این شرکت خودرو های خود را در مناطق نزدیک به ستارخان ساکن کرده تا سرویس دهی سریع تر و بدون اتلاف وقت صورت گیرد.

قیمت باربری ستارخان

شرکت باربری ستارخان تمامی تعرفه حمل بار خود را زیر نظر اتحادیه باربری محاسبه کرده و قیمت ارائه شده به شما عزیزان زیر نظر اتحادیه بود است و همچنین هیچ هزینه ای در طول باربری از شما دریافت نمی شود.

برای رزرو وقت باربری و همچنین مشاوره می توانید با شماره تلفن های ثابت با پیش شماره 021 تماس حاصل فرمایید

۰۲۱-۲۲۱۲۳۹۹۰
۰۲۱-۲۲۰۸۱۰۰۹
۰۲۱-۲۲۲۸۱۹۰۳

ساعت کاری شرکت ما 24 ساعته و شبانه روزی بود و هفت روز هفته آماده خدمات رسانی می باشیم