اتوبار

تابان بار 1435 > وبلاگ ما > مقالات > اتوبار
باربری تابان بار

اتوبار تابان بار با بیش از یک دهه سابقه درخشان در حوزه حمل بار و اثاثیه منزل به صورت شبانه روزی در استان تهران خدمات اسباب کشی را ارائه می دهد. جابجایی اثاثیه منزل ( وسایل ریز و درشت ) به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی برای تمام همشهریان تهرانی می باشد.

کارگران خدمت گزار شما مشتریان عزیز در اتوبار تابان بار با تجربه ای که در طول سالها به دست آورده اند و بدون هیچ گونه صدمه ای وسایل سنگین و سبک را از هر طبقه  ای که هستید به پایین آورده و داخل خودرو اسباب کشی می چینند. در ادامه وسایل شما را  به محل جدید انتقال می دهند. تمامی کارگران تابان بار با سابقه ی حداقل 5 ساله هستند و آموزش دیده نیز می باشند.

تیم حمل بار اتوبار تابان بار برای جلب رضایت مشتریان ، خود را موظف میداند تا خدمات با کیفیت تری ارائه دهند.

باربری تابان بار 1435
باربری تابان بار 1435

اتوبار تهران

تابان بار جزو اتوبار های تهران بشمار می رود و تمامی خدمات مربوط به اسباب کشی  و حمل اثاثیه منزل در تمام نقاط تهران به صورت بیست و چهار ساعته ارائه می دهد. یکی از مسئله های که در هنگام اسباب کشی روبه رو می شویم پیدا کردن اتوبار مناسب برای اسباب کشی می باشد. شما وقتی با این مسئله روبه رو می شوید که با تابان بار آشنا نباشد. از خدمات ارزنده باربری تابان بار می توان به بسته بندی حرفه ای اثاث منزل در هنگام اسباب کشی و دفتر کار نیز اشاره کرد که طبق یک برنامه ریزی و استفاده از تمامی تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی استاندارد می باشد.

اتوبار مناطق

شرکت تابان باربری برای ارائه خدمات بهتر و سریع به مشتریان خود در سراسر تهران ، خودرو های خود را در شمال ، غرب، شرق، مرکز تهران مستقر کرده است که با نام های اتوبار شمال تهران و اتوبار غرب تهران نیز فعالیت می کند.

قیمت اتوبار

اتوبار تابان بار نسبت به باربری های دیگر قیمت ارزان تری و منصفانه ای به مشتری خود ارائه می دهد که بعضی از مشتریان این شرکت نام دیگر نسبت می دهند با نام اتوبار ارزان. تابان بار تمامی تعرفه و هزینه های اسباب کشی خود را زیر نظر اتحادیه باربری تهران انجام می دهد و قیمت اثاثکشی را نیز محاسبه می کند.

برای دریافت هزینه اسباب کشی خود با ماتماس بگیرید خط ویژه 1435

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *